Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10314
Stary 07.06.2009, 18:33
Pozytywne jest to, że nie marnujemy 13-15 letnich talentów, którzy przychodzą do klubu czego dowodem są Małecki, bracia Brożkowie. Co więcej po 10 latach nie tylko stanowią o sile Wisły ale również się z nią mocno identyfikują.
Odpowiedz cytując