WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

zeby tylko 1,5 mln euro kontraktu..jak Dudek mial milion za siedzenie na ławie to on musiał mieć troche wiecej mimo wszystko
|
To 1,5 mln to było właśnie tak z giga zapasem, ale tylko po to żeby pokazać że to bzdura.
Van Nistelrooy ma iść do Tottenhamu. Nawet gdybyśmy mogli zaoferować mu identyczną kasę to ciekawe czy poszedłby grać do kraju, który piłkę na światowym poziomie ogląda tylko w telewizji...