AYALA napisał(a):

|
a ja myśle że do końca nie jest tak źle z tym Wiślackim scoutingiem.Małecki,Cwielong czy Marcelo wiele nie kosztowali a ich wkład w Mistrzostwo 2009 jest spory uważam.Kilka pomyłek było transferowych w ostatnich latach ale błędów nie robi tylko ten co nic nie robi.
|
Ćwielong to akurat dużo kosztował - coś około 800 tysięcy PLN - przyszedł za długi z Ruchu wobec Wisły jak dobrze pamiętam. Małecki i Marcelo - zgoda
