Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
Od: 12.2006
Offline
#
2871
07.06.2009, 15:28
Coach
napisał(a):
Nie wiem czy dobrze myślę, ale fosy to drogi między pierwszym rzędem trybuny a płotem tylko, że zabetonowane
...zasypane
chojrak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chojrak
Znajdź inne posty napisane przez chojrak