Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 07.06.2009, 14:43
Kogo byście polecili na prawą obronę do Wisły w miejsce Baszcza? mam 14mln euro do wykorzystania, ale żaden z lepszych piłkarzy nie chce do mnie przejść... I jeszcze pytanie, dlaczego moim zawodnikom nie wzrastają w ogóle atrybuty?
Ostatnio edytowane przez Leonardo_da_Vinci : 07.06.2009 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując