Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 07.06.2009, 14:05
a propo Parkera pogrzebałem troche na stronie Legii

Cytat:
Potwierdziły się informacje naszego hiszpańskiego wysłannika w Esteponie. Z trójki testowanych przez Legię piłkarzy RPA Bernard Parker i James Madidilane nie podpiszą kontraktów ze stołecznym klubem. Natomiast rosły stoper - Mario Booysen - został zaproszony na drugie zgrupowanie legionistów w Orihueli.

- Wspólnie z trenerami mieliśmy dość długie spotkanie w sprawie zawodników z RPA. Do naszej drużyny szukamy tylko takich piłkarzy, którzy będą lepsi od tych, których mamy. Zgodnie uznaliśmy, że Bernard Parker i James Madidilane nie zaprezentowali niczego, co podniosłoby poziom sportowy zespołu. Mario Booysen jest bardzo ciekawmy zawodnikiem, w którym drzemie spory potencjał. Dlatego zwróciliśmy się do jego klubu - Ajaksu Cape Town - aby wyraził zgodę na jego wyjazd na nasze drugie zgrupo
Odpowiedz cytując