a propo Parkera pogrzebałem troche na stronie Legii
Cytat:
Potwierdziły się informacje naszego hiszpańskiego wysłannika w Esteponie. Z trójki testowanych przez Legię piłkarzy RPA Bernard Parker i James Madidilane nie podpiszą kontraktów ze stołecznym klubem. Natomiast rosły stoper - Mario Booysen - został zaproszony na drugie zgrupowanie legionistów w Orihueli.
- Wspólnie z trenerami mieliśmy dość długie spotkanie w sprawie zawodników z RPA. Do naszej drużyny szukamy tylko takich piłkarzy, którzy będą lepsi od tych, których mamy. Zgodnie uznaliśmy, że Bernard Parker i James Madidilane nie zaprezentowali niczego, co podniosłoby poziom sportowy zespołu. Mario Booysen jest bardzo ciekawmy zawodnikiem, w którym drzemie spory potencjał. Dlatego zwróciliśmy się do jego klubu - Ajaksu Cape Town - aby wyraził zgodę na jego wyjazd na nasze drugie zgrupo
|