Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline
#
8517
07.06.2009, 13:15
Spotkał się ktoś z listą krajów, które dostają najwięcej pieniędzy za prawa do transmisji rozgrywek ligowych?
zuraw9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuraw9
Znajdź inne posty napisane przez zuraw9