Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8515
Stary 07.06.2009, 13:02
Mam pytanie. Chce założyć w mBanku eKonto, zwykłe konto bez żadnych opłat, darmowe, chodzi mi tylko żeby szef miał gdzie wysłać mi wypłate, zależy mi na czasie i teraz mam pytanie. Zakładając przez internet czeka się dłużej ? może jak pójde do banku osobiście to szybciej dostane karte ?
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując