|
Mam pytanie. Chce założyć w mBanku eKonto, zwykłe konto bez żadnych opłat, darmowe, chodzi mi tylko żeby szef miał gdzie wysłać mi wypłate, zależy mi na czasie i teraz mam pytanie. Zakładając przez internet czeka się dłużej ? może jak pójde do banku osobiście to szybciej dostane karte ?
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
|