Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
szczudelTSW
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2900
07.06.2009, 12:54
Dobrze mówisz Cognor lecz Mariusz nieźle się spisuje ale ma też gorsze momenty można spróbować Kasprzika lub Gikiewicza a Ja bym powalczył o Gancarczyka Janusza naprawde jest dobry
!!
szczudelTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczudelTSW
Znajdź inne posty napisane przez szczudelTSW