Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 07.06.2009, 12:40
Panowie mam pytanie, Ile mniej więcej gracie sparingów przed sezonem w lecie, a ile w zimie. I czy gracie najpierw ze słabszymi zespołami a potem z mocniejszymi czy jak? Rozchodzi się o to ,ile powinno się rozegrać meczy, aby nasi piłkarze byli dobrze przygotowani do sezonu, ale nie "zajeżdżeni"
Odpowiedz cytując