Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7737
Stary 07.06.2009, 12:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post

p. s 3 - Zgadzam sie z postulatem, a zeby pomniejszyc lige, tzn. 10 zespolow i kazdy gra z kazdym 4 spotkania, co daje 36 kolejek(w koncu normalna ilosc). Wieksze pieniadze, wyzszy poziom, ciekawsza liga...same zalety.
36 kolejek w sezonie to chyba dla naszych polskich profesjonalistów trochę za dużo. 9 ekip i 32 mecze optymalnie.
Powinno być tak, że jeśli widać, że drużyna nie ma szans by walczyć przynajmniej o puchary w najwyższej klasie rozgrywkowej to nie powinna w niej grać. Musimy zacząć wyrównywać do góry zamiast do dołu kosztem najlepszych. Po czasie jeśli w niższej lidze zaczną pojawiać się lepiej zarządzane, bogatrze kluby to można podnieść ilość klubów w ekstraklasie do np 12.
Odpowiedz cytując