Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 07.06.2009, 12:28
avanti napisał(a):Wyświetl post
Tyle lat czekałem aż go złapie i się doczekałem. Moge umierać...
BTW W koncu nasza vlepka ze strusiem pędziwiatrem ma sens!
Hmm ale z tego co pamietam (choc ostatni raz ogladalem to dobre 8-10 lat temu) to kojot pare razy malowal tunel na skale, i strus i tak przebiegal wiec cos klamia
Odpowiedz cytując