avanti napisał(a):

Tyle lat czekałem aż go złapie i się doczekałem. Moge umierać...
BTW W koncu nasza vlepka ze strusiem pędziwiatrem ma sens!
|
Hmm ale z tego co pamietam (choc ostatni raz ogladalem to dobre 8-10 lat temu) to kojot pare razy malowal tunel na skale, i strus i tak przebiegal

wiec cos klamia
