|
Było tam kilku ciekawych piłkarzy w RPA a do gustu tak jak wam przypadł mi Bernard Parker
A co do transferów:
-Kamil GROSICKI(Boczny pomocnik za Zienia)Jagiellonia Białystok
-Adam STACHOWIAK(Bramkarz dobry !)Odra Wodzisław
-Janusz GANCARCZYK(jeśli nie GROSICKI to on za zienia)Śląsk Wrocław
Jeśli Brożek odejdzie (mam nadzieje że nie ) to napisze kilka propozycji na Atak
|