Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
8504
06.06.2009, 22:23
born2b3k
napisał(a):
25 lecie powstania kultowej gry TETRIS
http://www.joemonster.org/filmy/1684...orgia_w_Tetris
taki maly offtop
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02