Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
3279
06.06.2009, 21:44
Ja juz nie raz przejechałem sie na krystynie i jego kolegach z portugalii i dlatego juz ich zawsze odpuszczam.Gratuluje wam farta (dobrego typu) ;-).Ja tez dzis mialem farta na Chorwacji i Finlandii ;-).U mnie jeszcze Argentyna i USA.
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33