Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3279
Stary 06.06.2009, 21:44
Ja juz nie raz przejechałem sie na krystynie i jego kolegach z portugalii i dlatego juz ich zawsze odpuszczam.Gratuluje wam farta (dobrego typu) ;-).Ja tez dzis mialem farta na Chorwacji i Finlandii ;-).U mnie jeszcze Argentyna i USA.
Odpowiedz cytując