|
Wracając jeszcze do meczu - Leoś powinien polecieć nie tlyko za powoływanie bezproduktywnego od początku tego sezonu Rogera i innych wynalazków , którzy z international level mają tyle wspólnego co Górnik Zabrze z Ekstraklasą , ale również za niezmienną od 1,5 roku taktykę 4-5-1 , która się całkowicie nie sprawdza ! 4-4-2 jest optymalnym ustawieniem dla naszej repry i mimo ze twierdzi się że jest to przestarzały system to nalezy zwrócić uwagę jak Wisła grała jesienią w systemie 4-5-1 a jak zdobywała majstra w ustawieniu 4-4-2 . I tak na odchodne : Roger & Leo WON !!!
|