Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10305
Stary 06.06.2009, 19:37
Pada temat Ameryki Poludniowej, badaja tez Balkany, choc i jedno, i drugie mocno przetrzepane, to i da sie tam cos wygrzebac z sensem - vide Marcelo. Powiem Wam jednak cos jeszcze - czemu np. nie sloneczna Italia ? Wpadl z wiejskiej ligi Napoleoni i grywal naprawde solidnie w polskie Premeirship. kto wie, lu takich grajkow mozna za bezcen wyciagac z naprawde niskich lig wloskich, gdzie futbol jest jednak na kosmicznym dla Nas poziomie. Skoro Blaszyczkowski przeszedl z niskiej klasy rozgrywkowej w Polsce w krotkim opdstepie czasu do Borusii, to radze sie zastanowic, ilu takich Blaszczykowskich moze biegac w np. Serie C.
Odpowiedz cytując