Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
p e t e r
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
8492
06.06.2009, 19:00
kubawislak
napisał(a):
Mam pytanko. Za co Ozzy Osbourne został wyrzucony z Black Sabbath?
Za nadużywanie alkoholu i dragów. Inna sprawa, że wszyscy wtedy brali, więc naprawdę musiał bić rekordy.
p e t e r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do p e t e r
Znajdź inne posty napisane przez p e t e r