Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 06.06.2009, 18:31
present napisał(a):Wyświetl post
przeciez podawali na ocficjalne, ze ten sparing zostanie rozegrany 24.06 w Sosnowcu...

a nie mogą zagrac tego meczu w Krakowie gdzieś? przecież do sparingu nie ma żadnych stadionowych wymagań !!

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...od_20_czerwca/
Po pierwsze to jeszcze nie wiadomo jak z tym sparingiem bedzie bo rozne strony podaja 2 rozne informacje z czego obie te informacje sa z tzw "pewnych zrodel"
A po drugie zawodnicy musza poznac stadion w Sosnowcu jesli maja tam caly rok grac. To, ze kibice chca sobie przyjsc popatrzec jak zawodnicy sie przewracaja 3 dni po powrocie z urlopow schodzi w tym momencie na dalszy plan.
Odpowiedz cytując