|
Senior Member
Offline
|
#8490

06.06.2009, 18:26
|
Szymek_R22 napisał(a): 
Gdzieś w starym mieście jak świat,
drużyna krakowska gra,
my wierni kibice jej,
zaśpiewajmy tę pieśń.
Piłka okrągła, a brameczki dwie,
dziś wygra Wisła, każdy o tym wie.
Niepokonana Wisła ukochana,
niepokonany nasz krakowski klub.
A my kibice mamy jeden tekst- Wisła Kraków potęgą jest!
|
Dziękuję! 10znaków
|
|