Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8490
Stary 06.06.2009, 18:26
Szymek_R22 napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś w starym mieście jak świat,
drużyna krakowska gra,
my wierni kibice jej,
zaśpiewajmy tę pieśń.

Piłka okrągła, a brameczki dwie,
dziś wygra Wisła, każdy o tym wie.
Niepokonana Wisła ukochana,
niepokonany nasz krakowski klub.

A my kibice mamy jeden tekst- Wisła Kraków potęgą jest!
Dziękuję! 10znaków
Odpowiedz cytując