Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 06.06.2009, 17:32
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
aby grać z kontry, to trzeba umieć biegać i być wytrzymałym
No oni dzis to wogole nic nie grali ani nie murowali ani nie grali z kontry

Wiorexx mozna czasem i wygrac z Portugalia i przegrac z Irlandia Polnocna,ale pilkarze i druzyna powinni nie schodzic z pewnego pułapu .Wiadomo sa mecze lepsze i gorsze ,ale jak dzis naprzyklad Peszko ,tylko lekko naciskany przez obronce sam wyjezdza z pilka na aut tzn ze z tymi pilkarzami jest bardzo zle
Ostatnio edytowane przez GERO7 : 06.06.2009 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując