ToTylkoJa napisał(a):

aby grać z kontry, to trzeba umieć biegać i być wytrzymałym
|
No oni dzis to wogole nic nie grali ani nie murowali ani nie grali z kontry
Wiorexx mozna czasem i wygrac z Portugalia i przegrac z Irlandia Polnocna,ale pilkarze i druzyna powinni nie schodzic z pewnego pułapu .Wiadomo sa mecze lepsze i gorsze ,ale jak dzis naprzyklad Peszko ,tylko lekko naciskany przez obronce sam wyjezdza z pilka na aut tzn ze z tymi pilkarzami jest bardzo zle
