Wojtas napisał(a):

Ogolnie potrzeba nam zawodnika/ów ,z bieganiem Cwielonga ,sprytem Boguskiego i nosem Frankowskiego.,a gabaryty moga miec jak Trabalik
|
Ibrahimović?
ale jego już Barca bierze...
a tak na poważnie Singlar gra poprawnie, ale nieraz mało zdecydowanie...mam nadzięję że będzie prezentował się lepiej. Pietia mało angażuje się w akcie ofensywne, a ma ku temu predyspozycje. Prawa pomoc jest dobrze obsadzona teraz...
potrzebny nam fighter na lewą pomoc...taki co będzie szumu dużo robił a przy okazji coś efektywnie zagra...chciałoby się powiedzieć - Kosa wróććć!
