Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1961
Stary 06.06.2009, 17:08
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że Piotrek Brożek wraz z Sobolem grali najsolidniej w tym sezonie a końcówkę miał na baaardzo dobrym poziomie. I w porównaniu z drugą stroną boiska ( Baszczu, Singlar) było widać że ta lewa strona zawsze chodziła o wiele sprawniej.

Skrzydła kiedys to byla nasza najmocnejsza broń ,dzis juz tak nie jest.

Singlar jest zbyt wolny i mało kreatywny ,to solidny grajek ale nic pozatym.Baszczu byl od niego duuuzo lepszy.

Priorytetem zeby uruchomic wiec chociaz jedno bedzie wiec znalezienie szybkiego i celnie dosrodkowywujacego zawodnika typu Kosowski.Wtedy ta gra bedzie wygladala duzo szybciej ,co da szybsze mozliwosci do kontr .

Ogolnie potrzeba nam zawodnika/ów ,z bieganiem Cwielonga ,sprytem Boguskiego i nosem Frankowskiego.,a gabaryty moga miec jak Trabalik
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.06.2009 o godz. 17:11.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując