westersyl napisał(a):

|
Uważam, że Piotrek Brożek wraz z Sobolem grali najsolidniej w tym sezonie a końcówkę miał na baaardzo dobrym poziomie. I w porównaniu z drugą stroną boiska ( Baszczu, Singlar) było widać że ta lewa strona zawsze chodziła o wiele sprawniej.
|
Skrzydła kiedys to byla nasza najmocnejsza broń ,dzis juz tak nie jest.
Singlar jest zbyt wolny i mało kreatywny ,to solidny grajek ale nic pozatym.Baszczu byl od niego duuuzo lepszy.
Priorytetem zeby uruchomic wiec chociaz jedno bedzie wiec znalezienie szybkiego i celnie dosrodkowywujacego zawodnika typu Kosowski.Wtedy ta gra bedzie wygladala duzo szybciej ,co da szybsze mozliwosci do kontr .
Ogolnie potrzeba nam zawodnika/ów ,z bieganiem Cwielonga ,sprytem Boguskiego i nosem Frankowskiego.,a gabaryty moga miec jak Trabalik
