Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 06.06.2009, 17:01
Hmm Łobo miał dobrą końcówkę sezonu (nie chodzi tylko o mecz z Lechią).
A Pawełek w tej rundzie bronił bardzo równo i na prawde całkiem przyzwoicie. Nie wiem czy popełnił jakiś błąd prócz tego kiksu z Lechią.
Odpowiedz cytując