Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1794
Stary 06.06.2009, 16:54
Hmm, to przeciez Leo powoluje tych, a nie innych(lepszych) pilkarzy...wiec argument wyzej do mnie nie trafia. Jesli powoluje sie kogos takiego, jak Rzezniczak czy Komorowski, to o czym my tutaj mowimy? Przeciez w lidze sa lepsi pilkarze, juz nie mowie o zagranicy, gdzie celowo od paru lat jest pomijany Gancarczyk czy Marcin Kowalczyk...
Holender kreci jakies lewe interesy na tej reprezentacji, bo inaczej takich przedziwnych powolan, nie potrafie wytlumaczyc(Roger bez formy od roku, a niezaleznie od tego jest i tak powolywany, i gra w pierwszym skladzie...).
Odpowiedz cytując