Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 06.06.2009, 16:53
No to powiedz mi jak to jest możliwe, że w prawie czterdziestomilionowym kraju nikt mało kto potrafi grać w piłkę... Przecież to nie jest tylko i wyłącznie wina tych co teraz podziwiają Wrocław...
Odpowiedz cytując