Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline
#
1793
06.06.2009, 16:53
No to powiedz mi jak to jest możliwe, że w prawie czterdziestomilionowym kraju nikt mało kto potrafi grać w piłkę... Przecież to nie jest tylko i wyłącznie wina tych co teraz podziwiają Wrocław...
EMPI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EMPI
Znajdź inne posty napisane przez EMPI