Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 06.06.2009, 16:17
Ja tam twierdze że jakby trenerem byl Motyka to by wygrali, ten doping jak, to stwierdzila moja mamuśka "co tam jakieś muchy latają?" by idealnie pasował do jego szarańczy.

a tak na poważnie, jak można budować kadre na Komorowskich i innych piłkarzy którzy sie nawet nie wyróżniają w polskiej lidze?! Ja go rozumiem że były kontuzje itp, ale przecież mógłby powołać Zienczuka, Małeckiego, Iwańskiego itp. Czekam aż odpadną z eliminacji i będzie zmiana trenera. Przecież w tej chwili to Ulatowski powinien być trenerem nie Leo. Jak będzie trener który to ogarnie wszystko mam nadzieje że poukłada reprezetnacje, bo ofensywa ma ogromne możliwości( Brożek, Lewandowski, Boguski, Jeleń, Obraniak, Błaszczykowski, Murawski, Peszko, Małecki, Lewandowski M.)
Odpowiedz cytując