Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 06.06.2009, 16:00
I to jest większy problem, niż się z pozoru wydaje. bo gdyby nie było samych wyników to małe piwo. Ale poaptrzmy się co Leo zrobił z tej reprezentacji... POŚMIEWISKO. Inaczej tego nazwać nei można. Jego "dodoatkowa praca" w Feyenoordzie, uczynienie reprezentantów piłkarzy takich jak Pazdan, Zahorski, teraz Wilk, Komorowski i wielu, wielu innych, których nawet nie chce mi się wymieniać. Dalsze stawianie na takich piłkarzy jak Krzynówek(z całym szacunkiem dla niego za te lata gry w reprezentacji), Roger(co ten koleś w ogóle dzisiaj robił, skoro on sie ani trochę nie wyróżnia nawet w polskiej lidze), Bosacki... tu dalej nie chce mi się wymieniać.
Co ten Holender zrobił z naszego dobra narodowego/
Odpowiedz cytując