WILU TS napisał(a):

Swoją drogą to kibice na tym stadionie zachowują się jak małpy z dziczu,jakieś rogi kozie maski brakuje widoku jedzienia surowego mięsa,dramat jak tak to będzie za rok
|
Siedzi taki kozak przed komputerkiem i zajmuje sie wypisywaniem bredni. Weź sie chłopie ogarnij, taki mają styl życia i sposób bycia. I potrafią sie bawić.
bez odbioru