Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 06.06.2009, 15:55
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to kibice na tym stadionie zachowują się jak małpy z dziczu,jakieś rogi kozie maski brakuje widoku jedzienia surowego mięsa,dramat jak tak to będzie za rok
Siedzi taki kozak przed komputerkiem i zajmuje sie wypisywaniem bredni. Weź sie chłopie ogarnij, taki mają styl życia i sposób bycia. I potrafią sie bawić.

bez odbioru

Wisła
Odpowiedz cytując