Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 06.06.2009, 15:49
Od zawsze byłem przeciwnikiem Beenhakera w Polsce. juz abstrahując od tego, że dla mnie futbol narodowy to powinien być futbol narodowy i zarówno WSZYSCY piłkarze powinni być Polakami, jak i trener. No wielki Holender uświadomił mi, że muszę wyjść z mojej drewnianej chatki, i jego jakoś zaakceptować. Każdy mecz tej drużyny jest coraz słabszy. Nowy trener, wykorzystanie tych 5 ostatnich meczów do budowania nowej drużyny, na EURO 2012
Odpowiedz cytując