Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 06.06.2009, 15:38
Przecież za Leo gramy tak już od roku (wyjątek CZechy, gdzie niechciany Brożek mu tylek uratował) gdyby nie był Holendrem, a Polakiem to juz dawno by z hukiem poleciał. Już teraz bodaj jesteśmy w rankingu FIFA na najgorszym miejscu w historii i jeszcze spadniemy.
Odpowiedz cytując