|
Przecież za Leo gramy tak już od roku (wyjątek CZechy, gdzie niechciany Brożek mu tylek uratował) gdyby nie był Holendrem, a Polakiem to juz dawno by z hukiem poleciał. Już teraz bodaj jesteśmy w rankingu FIFA na najgorszym miejscu w historii i jeszcze spadniemy.
|