Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1766
Stary 06.06.2009, 15:32
Za trzymanie Rogera na boisku to Dziad powinien wylecieć ze stanowiska od razu po meczu. Przecierz to co gra Roger to jest kompromitacja. Najlepsze i tak że Komorowski gra który przegrywa z 34 letnim Kiełbowiczem w Legii.
Odpowiedz cytując