Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 06.06.2009, 14:56
To sa jaja. Spoznilem sie na sam poczatek i dopiero teraz przejrzalem sklad reprezentacji. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, Jakub Wilk gra ponoc w pierwszym skladzie
Ma czlowiek wyjatkowy talent do autokamuflazu
Zaciag poznanski zawodzi na calej linii. Kolejny beznadziejny wystep Lewandowskiego. Do tego daremny Roger. Jedynie Murawski stara sie cos grac i prezentuje poziom zblizony do reprezentacyjnego.
Odpowiedz cytując