|
Kibce - porażka. Wyłączyłem głos po 10 minutach... Trąbki są dobra ale na Małyszu nie na stadionie i to jeszcze przez 45 minut non stop.
TVP- czy oni kiedyś wyrobią sie z reklamami na hymn ? Wątpie
Gra naszych - tragedia. Krzynio jako jeden z nielicznych chyba na jako takim poziomie ale to też nie jest to. Ten Załuska nic wielkiego na bramce nie pokazał miał z 3 sytuacje 1 puścił 2 obrobił
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|