Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1747
Stary 06.06.2009, 14:46
Już rozumiem dlaczego my jesteśmy piłkarsko 100 lat za murzynami...
W Naszej reprezentacji sukcesem jest jak ktoś dokładnie przyjmie i odegra piłkę - z czym do ludzi.
Ten zaciąg z Poznania to kompletna tragedia. Z resztą reszta równie nędzna, eh.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując