Żmijka napisał(a):

|
Swoją drogą to ciekaw czy rasizm w wykonaniu ludzi o ciemnej karnacji skóry zostanie jakoś "doceniony" przez różne organizacje ...
|
Może im to ujść płazem, bo w końcu przez wieki całe musieli znosić ciemiężenie ze strony białych...
pysio napisał(a):

|
oni mają robić mistrzostwa świata za 3 lata?
|
Za rok Pysio, to już za rok...