Wyświetl pojedynczy post
p e t e r
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1739
Stary 06.06.2009, 14:31
TVP jak zwykle "zapomniała", że mimo wszystko całkiem rozsądnym pomysłem jest uwzględnienie w transmisji polskiego hymnu.

Ten mecz to idealna okazja do przetestowania przydatności reprezentacyjnej młodzieniaszka Bosackiego. Dzięki temu Engel mógł pochwalić w studio Lecha za dostarczenie 5 piłkarzy do podstawowego składu.

A Leo bawi się dobrze nawet mimo kradzieży w jego pokoju.
Odpowiedz cytując