koyoot napisał(a):

|
Tu nie chodzi o gospodarke kraju!!
|
Ależ tak - tu chodzi o gospodarkę kraju! Bogatsze społeczeństwo - większe wpływy z biletów, pamiątek, praw telewizyjnych i kontraktów reklamowych. Porównaj kwoty płacone przez kibiców niemieckich za bilety, pamiątki etc. z naszymi cenami.