Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ramon01
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
3253
06.06.2009, 10:13
Żewłakow, Krzynówek,Komorowski,Lewandowski, Murawski, Peszko, (OB)Rzeźniczak, Janczyk, Guereiro... samo dziadostwo polecialo - na bramce chyba Fabiański - stawiam na remis - pol 7egii i pol amiki napewno tego nie wygra
ramon01
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramon01
Znajdź inne posty napisane przez ramon01