Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8479
Stary 06.06.2009, 10:04
Ola7 napisał(a):Wyświetl post
Aha tylko w strone centrum, bo że jest w druga to wiem.

no w stronę centrum to musisz podejść pod aquapark albo wsiąść w 159 i podjechać 3 przystanki i przesiadać się w 129/105.
Odpowiedz cytując