Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
8479
06.06.2009, 10:04
Ola7
napisał(a):
Aha tylko w strone centrum, bo że jest w druga to wiem.
no w stronę centrum to musisz podejść pod aquapark albo wsiąść w 159 i podjechać 3 przystanki i przesiadać się w 129/105.
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos