Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 06.06.2009, 08:11
vacs napisał(a):Wyświetl post
Po angielskich wersjach parodii filmu o Adolfie przyszedł czas na polski odpowiednik http://waszapilka.pl/artykul,766,Hit...spadku_Gornika

k*rwa masz to samo 2 posty wyzej!!!
myslenie nie boli!
moj post jak i powyzszy do wywalenia, zeby nie robic bajzlu


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując