Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline
#
2911
06.06.2009, 08:11
vacs
napisał(a):
Po angielskich wersjach parodii filmu o Adolfie przyszedł czas na polski odpowiednik
http://waszapilka.pl/artykul,766,Hit...spadku_Gornika
k*rwa masz to samo 2 posty wyzej!!!
myslenie nie boli!
moj post jak i powyzszy do wywalenia, zeby nie robic bajzlu
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
karmel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karmel1906
Znajdź inne posty napisane przez karmel1906