Temat
:
Israeli Fans Suppoting Wisla Krakow
Wyświetl pojedynczy post
Maccabi Haifa
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
6
05.06.2009, 23:04
By the way, there was another song about Wisla-Beitar: "Why did Messi didn't come to Teddy?" (Beitar's stadium) but I can't find any videos of that.
Ostatnio edytowane przez Maccabi Haifa : 06.06.2009 o godz. 09:02.
Maccabi Haifa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maccabi Haifa
Znajdź inne posty napisane przez Maccabi Haifa