|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#1943

05.06.2009, 21:52
|
CzerskLG napisał(a): 
|
PS doszła mnie taka myśl... czy nie można było szybciej zrobić tego ? 2-3 tygodnie byłby do przodu i szybciej zdrowia ! jak nie mam racji to mnie poprawcie...
|
Poprawiamy Cię.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|