Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 05.06.2009, 21:14
Pierwszy wywiad z Sobolem... szkoda, że nie gra w kadrze i szkoda ze nie udziela wywiadów bo to cholernie sympatyczny człowiek!
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rzemowil_.html
Odpowiedz cytując