Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
564
05.06.2009, 21:14
Pierwszy wywiad z Sobolem... szkoda, że nie gra w kadrze i szkoda ze nie udziela wywiadów bo to cholernie sympatyczny człowiek!
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rzemowil_.html
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan