royalmichael napisał(a):

No to tego nam tylko brakowało!! I z kim teraz na podbój LM? Ćwielongiem na szpicy?
Oby szybko mu się udało dojść do formy, w najlepszym wypadu na IV rundę zdąży tylko pierw tam trzeba dojść.
|
a taki dobry dzień miałem :/ fatalne info :/ oby było jak z Sobolem i Brożkiem których każdy skreślał na dłuższy czas... RAFAŁ ZDROWIA ! Wracaj szybko ! LM czeka !!
PS doszła mnie taka myśl... czy nie można było szybciej zrobić tego ? 2-3 tygodnie byłby do przodu i szybciej zdrowia ! jak nie mam racji to mnie poprawcie...