Wyświetl pojedynczy post
CzerskLG
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 05.06.2009, 21:06
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
No to tego nam tylko brakowało!! I z kim teraz na podbój LM? Ćwielongiem na szpicy?
Oby szybko mu się udało dojść do formy, w najlepszym wypadu na IV rundę zdąży tylko pierw tam trzeba dojść.
a taki dobry dzień miałem :/ fatalne info :/ oby było jak z Sobolem i Brożkiem których każdy skreślał na dłuższy czas... RAFAŁ ZDROWIA ! Wracaj szybko ! LM czeka !!


PS doszła mnie taka myśl... czy nie można było szybciej zrobić tego ? 2-3 tygodnie byłby do przodu i szybciej zdrowia ! jak nie mam racji to mnie poprawcie...
Ostatnio edytowane przez CzerskLG : 05.06.2009 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując