Temat
:
Jaki sprzęt do fotografowania
Wyświetl pojedynczy post
qbek
Member
Od: 05.2003
Skąd: ja jestem??
Offline
#
48
05.06.2009, 20:23
Witam .
Potrzebuję aparacik w cenie do 1000zl.
Jestem amatorem. Co polecicie
Every day I love U more, and more, and more, and more...
qbek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qbek
Znajdź inne posty napisane przez qbek