Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10302
Stary 05.06.2009, 17:11
element napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś ów info na oficjalnej stronie?

Sobol nie przedłużył, a raczej RN której do tego nie śpieszno.


Znów niech czekają na zbawienie.. aż się w****i i pójdzie w ****.

Element tez jak Ty życze sobie zeby Sobola szybko zatwierdzili ,bo jak nie to to by bla jakas kpina i farsa stracic najcenniejszego zawodnika .

Oficjalnego infa tez nie bylo,szanowna "rada" musi sie naradzic niewiem nad czym moze ktos kwestionuje jego wartosc dla zespolu?Bo podobno tam zasiadaja tacy znafcy futbolu niczym Jola Rutowicz na dobrym wychowaniu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując