Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
7686
05.06.2009, 16:34
Cytat:
Prędzej Wisła przeminie niż Lech, założymy się Marszałku? ;-)
wiertar
napisał(a):
hehe no moze i masz racje.. w końcu Wisła ma już 103 lata... a obecny Lech(amica) ma roczek
i w dorobku 3 miejsce i puchar polski... słabo
Bo kibice Amiki już tak mają , lubią "iść na majstra" od jakichs 4 lat i obwieszczać światu ze Wisla sie kończy
Jak sie skonczyla jedna i druga historia kazdy wie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas