Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7686
Stary 05.06.2009, 16:34
Cytat:
Prędzej Wisła przeminie niż Lech, założymy się Marszałku? ;-)
wiertar napisał(a):Wyświetl post
hehe no moze i masz racje.. w końcu Wisła ma już 103 lata... a obecny Lech(amica) ma roczek i w dorobku 3 miejsce i puchar polski... słabo


Bo kibice Amiki już tak mają , lubią "iść na majstra" od jakichs 4 lat i obwieszczać światu ze Wisla sie kończy

Jak sie skonczyla jedna i druga historia kazdy wie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując