Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10301
Stary 05.06.2009, 16:09
Myśle ze Brożek jeszcze troche pogra w Wiśle bo zagraniczne kluby bardziej polują teraz na napastnika Lecha Lewandowskiego niż na Pawła.Bramki w pucharze uefa maja swoją wartośc.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.06.2009 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując