Prędzej Wisła przeminie niż Lech, założymy się Marszałku? ;-)
Zieliński to bystry gość, takie też wrażenie zrobił na konferencji prasowej. Nie wiem czego można się po nim spodziewać w Lechu, aczkolwiek to stanowisko to dla niego naprawdę duża szansa i podobnej już w życiu może nie otrzymać jeśli w Poznaniu mocno zawali. Cieszy natomiast zatrudnienie Primela na trenera bramkarzy, chodzą o nim słuchy że to obok Dowhania i Dawidziuka największy fachowiec z ligi.
Odpowiadając na pytanie krissu, trenerem był Muchinski. I tak jak Młynarczyk, był raczej słabiutki w tej materii.
@kreseq
Ponoć mają być zatrudnieni dwaj bramkarze z ligi polskiej, stawiam na Stachowiaka i Kasprzika. Choć nie jestem co do nich przekonany, raczej powinniśmy szukać lepszego bramkarza.
Jak będzie w przyszłym sezonie to się dopiero okaże, fajnie że drużyny nie rozsprzedadzą. Pogorzelczyk na
www.lechpoznan.tv stwierdził, że odrzucili propozycję BVB, która chciała zapłacić za Lewandowskiego 3 mln pln.